• Nejste v práci spokojeni?

  • Zvažujete pracovní změnu?

  • Nebo řešíte jinou složitou pracovní situaci?

  • Víte, že nejlepší řešení si najdete sami, protože vy nejlíp víte, co chcete a nejlíp se znáte?

  • Pomohl by vám průvodce, který vám bude pozorně naslouchat, má se změnami zkušenosti a umí pokládat dotazy, které vás mohou posunout rychleji k cíli?

Rád vám pomůžu na cestě k větší spokojenosti v práci

Mirek Čepický

Mirek Čepický

Průvodce pracovními změnami

Po letech "budování kariéry" jsem odešel z pozice ředitele komunikace českého Vodafonu a dělám to, co mě nejvíc baví - mimo provázím zaměstnance, manažery i podnikatele, při jejich pracovních změnách a při hledání větší spokojenosti v práci. Věřím, že každý může dělat, co ho baví, s lidmi, k s nimiž se cítí dobře, a přitom si vydělat i dostatek peněz. Taky věřím, že i špatné pracovní zkušenosti jsou velmi cenné a můžou být dobrý impulzem ke změně. Dokazují to i zkušenosti mnoha lidí, s nimiž jsem o jejich práci mluvil. Některé příběhy si můžete přečíst i na tomto blogu.
Mně při změně práce nejvíc pomohlo, že jsem si o ní mohl povídat s přáteli a také s odborníky a zkušenějšími lidmi. Jedním z nich byl i kouč Radvan Bahbouh (QED Group), u kterého jsem v roce 2014 také absolvoval výcvik koučování.

Ke koučování jsem byla skeptická, jsem spíš „samokoučovací“ typ. Ale dostala jsem se do situace, se kterou jsem si nedokázala sama dlouhodobě poradit. Koučování s Mirkem bych přirovnala k rekonstrukci: začali jsme v tmavé místnosti s oknem do rušné ulice. V průběhu koučování, ve kterém bych Mirkovi dala roli statika, jsem si postupně vybourala okno s výhledem do klidného dvora. Místnost je stále stejná, jen je v ní více světla a klidu.

Hana Luhanová, zakladatelka Lali jógaLali jóga

S Mirkem jsem uzavřel koučovací kontrakt týkající se osobního rozvoje. Koučovací schůzky probíhaly v neformální přitom profesionální atmosféře a během několika málo měsíců se dohodnutý cíl podařilo splnit. Mirka mohu jako kouče jednoznačně doporučit.

Petr Kastner, Principal SCM Manager, Vodafone Czech Republic a.s.Vodafone

Koučování s Mirkem pro mě bylo velmi rozvojové. Skrze koučování jsem se naučila s rozvojovými oblasti lépe pracovat a pokračuji v koučování sama sebe. V oblasti, kterou jsem chtěla posunout na lepší úroveň, mi jednoznačně pomohl najít cestu, jak toho dosáhnout. Velmi citlivě umí klást otázky a konfrontovat s realitou, dokáže velmi dobře naslouchat a současně víte, že ho Vaše problémy opravdu zajímají, plně Vám věnuje čas a energii během setkání.

Barbora Muhrová, QED GROUPQED GROUP