FOTOGRAF HLEDÁ SLEČNY NA FOCENÍ V NEW YORKU

Už třetí měsíc popisuji svou pracovní změnu po odchodu z velké firmy. V dubnu se chci posunout hlavně ve fotografování. Chci najít kontakty na modelky a slečny v New Yorku, kam se za měsíc chystám. Rád bych si totiž právě tímhle směrem rozšířil portfolio a zaměřil se i na zahraniční klienty. Fotit je budu zdarma, jde mi jen o tu šanci mít možnost fotit zajímavé slečny  a ženy v atraktivním prostředí New Yorku.

V Čechách jsem nafotil zatím desítky slečen a žen, jejich fotky najdete třeba na mém webu frantisekbirnbaum.com.

S tím souvisí i to, že se chci zlepšit v angličtině. Několik měsíců už aktivně nemluvím, což mi vadí, a chci to změnit. Hledám si aktuálně taky učitele angličtiny, nejlépe native speakra.

Kdybyste o modelce na focení v New Yorku nebo dobrém rodilém anglickém mluvčím v Praze věděli, budu rád za propojení. Kontakty na mě najdete pod článkem.

Jinak moje pracovní změna jde podle plánu. Kromě focení se mi daří i v druhé pro mě zajímavé oblasti – lektorování.  Minulý měsíc jsem měl zajímavé lektorské zakázky a rozšířil jsem si znalosti v oblasti change managementu i komunikačních dovedností.

Tolik krátké shrnutí, zhruba za měsíc se ozvu zase. Když se mi podaří najít slečny/ženy na focení v New Yorku, bude se i na co dívat, protože sem ty nejlepší fotky určitě přidám 😊

Františkova změna krok za krokem:

1/ ODHODLAL JSEM SE OBRÁTIT SVŮJ PRACOVNÍ ŽIVOT NARUBY

2/ VÍM, KAM SMĚŘUJI

3/ DRŽÍM SMĚR A OBJEVUJI

AUTOR: František Birnbaum

Víc se o Františkovi můžete dozvědět na jeho webu, Instagramu, LinkedInu nebo Facebooku.

Z nedávného focení s modelkou Anet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *